Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt - 3. trimeszte...

Terhesség alatt - 3. trimeszter - milyen vitamint lehet szedni, ami nem kifejezetten magzatvédő/terhesvitamin?

Figyelt kérdés

Most, hogy jön az ősz és az influenza szezon szeretnék vitamint szedni, hogy az immunrendszeremet feltöltsem, de a magzatvédő vitaminokat sajna nem bírom. :( Nem tudom lenyelni, rosszul leszek tőlük és iszonyatos étvágyat csinálnak nekem. :( Ezért szeretnék valamilyen általános vitaminkészítményt szedni. Dokihoz csak 2,5 hét múlva megyek, őt akkor tudom megkérdeni. Arra lennék kíváncsi, hogy valaki szedett-e valamit és hogy mit.

Köszönöm!


2009. szept. 12. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Amway Nutrilite, de ezt csak termékforgalmazótól tudod beszerezni. Összetétele 90%-ban azonos a terhesvitaminokkal, de nem kifejezetten az, hanem egy extra minőségű alapanyagokból szárítás-préseléssel gyártott, semmilyen adalékot és bevonatot nem tartalmazó vitamin.
2009. szept. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, és a neve: Nutrilite Double X (vitamin, ásványi anyag, nyomelem) vagy a Nutrilite Naponta!
2009. szept. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, utána járok. :)
2009. szept. 12. 18:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!