Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Erős alhasi fájdalom 16...

SOS! Erős alhasi fájdalom 16 hetesen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Holnap kell mennem amniocentézisre és ma nagyon fáj a hasam alul. Lehet, hogy az a gond, hogy cipeltem a 18 kilós gyerekemet és pár emeletet vittem ölben?? Ha bemegyek ügyeletre, akkor ott kell maradni és akkor holnap hogy megyek 140 kilométerre amniocentézisre??
2013. márc. 3. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg erős akkor menj kórházba. Ne a holnappal foglalkozz. Ha esetleg bent kell maradnod akkor átszállítanak.
2013. márc. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Fekve nincs gond! Csak menni nagyon fáj. Görcsök nincsenek!

Meglátom milyen lesz. Bár már este 8 van. Fel kellene hívni a fogadott orvost!!

2013. márc. 3. 19:52
 3/4 anonim ***** válasza:
35 fölött a szalagok nyúlása nem túl kellemes. Azért jobb fekve, mert úgy nem nehezedik rá a súly.
2013. márc. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem megemeltem magam, mert nagyon fáj a derekam is.... És iszonyú kényelmetlenül aludtam még éjjel egy vendég ágyon... Remélem csak ennyi az egész!
2013. márc. 3. 21:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!