Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés+műtét után normális a...

Vetélés+műtét után normális a ciklusom?

Figyelt kérdés

21 napos lett,és 9 napos a luteális szakasz! Ennyire felborult a hormon háztartásom?


[link]


Még azt had kérdezzem meg,lehet,hogy most 1-2 ilyen össze vissza hőmérsékletű ciklusom lesz,ami szabálytalan szakaszokkal lesz? Mármint luteáluis szakaszokkal? Az is lehet,hogy maga a ciklus is rövidebb,vagy hosszabb lesz a terhesség előttinél? Ha igen,akkor minden vissza áll a rendes kerékvágásba majd,ugye?


2013. márc. 2. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze. Kell egy kis idő mire visszaállsz a régi kerékvágásba! Most volt a műtéted, vagy volt már azóta mensid?

Sajnálom ami veled történt.

2013. márc. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Február 4-én volt a műtét,most jött meg először azóta,de nem erős,mint régen!

A hőmérsékletem pedig katsztrófa!

Ez az új ciklusom kezdete!


[link]

2013. márc. 3. 14:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Most még ne mérj, úgysem ér semmit. Inkább pihend ki ezt a hónapot, várd meg a köv. ciklust és utánna.

Nekem műtét után 3hétre jött meg, aztán 6-ra. Három hónap kellett mire visszaállt a normálisra.

Most még a te szervezeted is fel van borulva hormonálisan, hiszen nincs ott sajnos aminek ott kellene lennie. A szervezetednek is kell a regeneráció.

2013. márc. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! nekem is 3 hétre jött meg először.

Most így alakulok:


[link]

2013. márc. 8. 09:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!