Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár napja erősödő fehér...

Pár napja erősödő fehér folyásom van. Nem viszked, nem csíp nem ég, de eddig nem volt, most 2 napja meg elég sok. Ez normális? 38hetes vagyok

Figyelt kérdés
2008. jún. 8. 07:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van,néha olyan mintha bepisiltem volna,pedig csak 20 hetes vagyok.Nekem azt mondták természetes,ha nincs más gondom(csípés,viszketés).
2008. jún. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez természetes, nekem is van ,ez a fluor miatt van, de gondolom voltál te is a 36. héten bakterlabor vizsgálaton és az megnyugtatott , hogy semmi gáz.Kitartás már nincs sok vissza: szintén 38 hetes kismama :-)))
2008. jún. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez természetes, el fog múlni, vagy legalábbis enyhülni fog. Tényleg olyan érzés, mintha bepisiltél volna, nekem is így volt. Pár nap és vége. De egy tisztasági betét nekem nem volt elég. Ha nincs rá panaszod, akkor semmi gond. Gratulálok!

21 hetes pocis

2008. jún. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!