Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák ihatnak üdítőport?...

Kismamák ihatnak üdítőport? Nekem terhességi diabéteszem van. Igaz már ittam De amíg nem tudom inkább nem iszom.

Figyelt kérdés

2013. márc. 1. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
igyál inkább vizet, ne a sok szintetikus mű szart...
2013. márc. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igyál inkább szénsavmentes vizet. Lehet ízesített is, csak a szénsavat kerüld. Mindenféle lötty minden szervezetre ártalmas, akárki akármit mond.
2013. márc. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sima ásványvízbe lógattam bele gyümölcstea filtert. Enyhe íze van, de finom, és mégsem vizet ittam. Cukrot természetesen nem tettem bele, legfeljebb citrom levét belecsavartam. Igaz én nyáron voltam terhes, szóval kívántam is a folyadékot, meg a citromosat is :)
2013. márc. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat. Màr nem iszom. Csak elkapott egy ilyen mània. Am 38hetes vagyok. :) Vhogy most lettem kìvános nem az elején. Összesen 5 csomag üdìtőport ittam de persze nem egyiket a màsik után. Most almàs fahéjas teàt csinàlok inkàbb.
2013. márc. 1. 12:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha csak néha iszol, nem lesz bajotok tőle. De nem túl egészséges, mivel tele van mesterséges dolgokkal.
2013. márc. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!