Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki 2010 áprilisára van...

Van aki 2010 áprilisára van kiírva? Ha igen hogy érzitek magatokat? Esetleg Székesfehérváron szül valaki?

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 11:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én székesfehérváron születtem, első gyermekem a móri szülészeten született, mert akkor(kb.14 éve) a fehérvári kórház nagyon undorító volt. Nem tudom, mi változott azóta, mert elköltöztünk onnan. Most én is április közepére várom 3. gyermekemet, de már Balatonfűzfőn lakom. Nem tudom, hová menjek szülni.

Ha a fehérvári kórház még mindig olyan lepusztult, mint régen, ajánlani tudom a móri szülészetet, egy csodálatos hely! Persze lehet, hogy azóta megszűnt, ha figyelembe vesszük a magyar egészségügy helyzetét....

2009. szept. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én két éve szültem Fehérváron, de nem volt lepusztult!

Nagyon jó a szülőszoba rész, meg a kórtermek is!

2009. szept. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Én is Móron születem a kisfiam , nagyon szuper egy kórház de megszüntették a szülészetet.Nem lepusztult a Fehérvári kórház csak orvosban vagyok bizonytalan .
2009. szept. 13. 15:34
 14/14 anonim ***** válasza:
Orvosban és dr Rubliczky Leventét tudom ajánlani!
2009. szept. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!