Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Betoltottem a 13 hetet. Baj...

Betoltottem a 13 hetet. Baj ha meg neha hason alszom?

Figyelt kérdés
Kicsit kitamsztom magam a terdemmel,de van h igy sem kenyelmes.Ugye a baba jelezne ha mar igy nem lenne jo...aludni...
2008. jún. 7. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Nem kell felni, nyugodtan aludj hason, majd erezni fogod mikor mar nem jo..en meg maig is kozbe kozbe hason fekszem bar felhuzom eggyik labam tamasznak..16 hetes kismama
2008. jún. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 14 hetes vagyok és még hason alszok. Majd érezni fogjuk, hogy mikor kényelmetlen... Addig élvezzük még, amíg tudjuk! :-)
2008. jún. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 32 hétig aludtam hason, de néha még most is odafordulok:-)

Amíg tudsz, nyugodtan aludj úgy, ahogy jól esik. A baba szólni fog, ne félj, fel fogsz ébredni rá, hogy nem jó ahogy fekszel.

Mára kiírt kismama

2008. jún. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 25hetes vagyok, és még mindig szoktam hason aludni, felhúzom a bal térdem és úgy. Bár néha a kislányom jelez, hogy nem jó, ilyenkor jól megrugdos!!!:D
2008. jún. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Szia én is hason aludtam 34 hetesig,de most is arra ébredek hogy hason vagyok.Mivel nem túl nagy a hasam így könnyen hasrafordulok éjjel.Üdv 39 hetes kismama.
2008. jún. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!