Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintettek van rá esély...

Szerintettek van rá esély hogy babát várok?

Figyelt kérdés
Hatodik napja lesz hogy késik a menstruációm. Vannak rosszul léteim de nem állandó. Vannak enyhe fájdalmam de azok is nagyon ritkán nem úgy fáj mint amikor megjön hanem máshogy. De most bele estem az influenzábba és mondták hogy ne csináljak tesztett mert befolyásolja, igaz ez ?. Teljesen elmúlt a folyásom eddig volt. Most meg semmi nincs. 5 hónapja volt egy vetélésem. És kicsit félek. De szeretném ha az lennék de Anyukám szerint a megfázásom miatt is késhet. Meddig várjak a teszttel ?

2013. febr. 27. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

csinálj tesztet!!

2013. febr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem befolyásolja az influenza a teszt eredményét, csak ha hcg tartalmú gyógyszert szedsz.
2013. febr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az influenzának semmi köze a HCG hormonhoz! Csinálj tesztet, és okosabb leszel! Amúgy pedig jobbulást!
2013. febr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, már értem, a betegség nem a teszt eredményét, hanem a mensit befolyásolja... Így ok! Tényleg előfordulhat, de attól még egy tesztet megér a dolog!
2013. febr. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ma reggel úgy keltem nagyon erősen szúr alrolról meg a vieletem is :(. sztm orvoshoz megyek holnap ha nem jön meg addig.
2013. febr. 28. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!