Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy az allargia...

Lehetséges, hogy az allargia megerősödik?

Figyelt kérdés

8hetes kismami vagyok, és fémallergiás. De 3 het az arcomon s kijött az ekcéma. Lehet ez a baba miatt? Fém oda tutira nem érhetett, viszont a tünetek pont olyanok!

Szteroidot nem használok, csak atopiclart. Vagy menjek inkább dokihoz?


2008. jún. 7. 13:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Erősödhet az allergia terhesen,vagy előjöhet olyantól is,amire eddig nem voltál az.Ilyenkor gyengébb az immunrendszerünk,szülés után,mikor helyreáll a rend elmúlik.

Én régen mikor dohányoztam,évekig bronhitisztől szenvedtem,már volt olyan doki,aki azt mondta ez már asztma.

Aztán mikor a babánkat terveztük előtte leszoktam,2 év után teljesen rendbejöttem,sőt még a por,gabonakeverék,meg virágporok,meg mit tudom én még mit ki nem mutatott a vizsgálat amire allergiás voltam,ezek is szinte teljesen elmúltak.

De terhesen előjöttek újra,és szülés után megint elmúltak.

Most 37 hetes vagyok,és kicsit előjöttek a tünetek megint már a terhesség elején.

Ha erős bőrtüneteid vannak,azzal azért nem árt orvoshoz fordulni,mert talán tud valamit adni rá ami enyhíti.

Nekem is voltak az arcomon,de nem annyira zavaró,hogy megnézessem,és elmúlt magától.


Boldog babavárást,üdv

2008. jún. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!