Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg nem lehet uh-val...

Tényleg nem lehet uh-val látni, hogy beilleszkedett-e a baba feje a medencébe?

Figyelt kérdés

Sokaktól hallottam, hogy uh-n mondták nekik ezt, de nekem ma a doki a 36.heti uh-n azt mondta, hogy nem lehet látni.

Akkor mi az igazság?


2009. szept. 10. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Az attól függ, hogy beilleszkedett-e, meg az se mindegy, hogy milyen idös terhes valaki. Sok baba csak éppen pont a szüléskör szál le annyira, hogy be tudjon illeszkedni. Sok orvos viszont csak széditi a kismamát, mert akkor ö (az orvos) okosabbnak meg jobbnak látszik.
2009. szept. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
21%
Én is úgy tudom hogy az első szülésnél csak néhány órával a kitolási szakasz előtt illeszkedik be a szülőcsatornába baba feje! Szerintem a te dokid korrekt volt, nem látja, hát nem mondta:)
2009. szept. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem már 3 hete totál lent van a hasam, baba beilleszkedve, de a dokim ezt nem uh-n látta, hanem amikor előtte megvizsgált akkor mondta. Van itt olyan kismama, aki azt írta, hogy olyan lent van a baba feje, hogy a doki nem is tudta lemérni. Na ilyen pedig nincs!!!!
2009. szept. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!