Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szekszárdon melyik nőgyógyász...

Szekszárdon melyik nőgyógyász jó? Dr Varga József milyen?

Figyelt kérdés
2008. jún. 7. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha még olvasod, akkor a Varga doki nagyon népszerű, de ennélfogva szerintem igencsak leterhelt orvos. Személyes tapasztalataim alapján (Ő volt az ügyeletes, mikor bementünk szülni) rendkívül kedves, figyelmes, minden apróságra odafigyelő orvos. Állítólag rengeteg betege van, hallottam már olyt, hogy ezért nem vállalt új kismamát.
2008. jún. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szia,és setleg Dr Imre ...,szerinted milyen?Most őt ajánlották sokan.
2008. jún. 17. 15:48
 3/5 anonim válasza:

én nála születtem, ha jól tudom...mármint Vargánál :D

és öcsém is :D

2009. dec. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Öcséd???Érdekes....
2009. dec. 4. 13:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi hozzá jártunk magánrendelésre a terhességem alatt. A szülésnél ennek ellenére lepasszolt egy kollegájának, pedig éppen dolgozott... A terhesgondozás alatt - be kell valljam - 100 %-ig meg voltunk vele elégedve.
2010. jan. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!