Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes terhes vagyok eszméle...

20 hetes terhes vagyok eszméletlenül fáj a derekam és a popsi csontom mi lehet ez? Főleg a popsi csontom fáj, úgy hogy fel állni nem tudok.3 dikon lakunk lehet attól? Vagy d vitamin hiány?

Figyelt kérdés
2 kislányom van most kisfiút várok de vele olyan más a terhesség mint ha most lenne az első babám.
2013. febr. 24. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem is két lányom van és most fiút várok:D

Nekem is a popsicsontom görcsölt, bementem a kórházba, sajnos elkezdtem nyílani:/ remélem te nem jársz így. Ha nagyon fáj akkor mindenképp lásson doki, nehogy elvetélj:/


29hkm.

2013. febr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ülő munkàt végzek és nap vègére nagyon fàj a popsi csontom. Azt mondta a doki h mert a gerincem "alakul àt" poci tartásra + sokat ülök, ezért fàj.

Nekem ha felállok és masszírozgatom akkor jobb!

Szerintem nincs gond, de azért én felhívnàm a dokit!

23 hetes , kisfiú

2013. febr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ln már szültem...de nekem is iszonyatosan fájt a derekam,popsicsontom...nem tudtam kikelni az ágyból...

gyógynövényes kenőccsel masszírozta a férjem...de épphogy használt...

aztán egyszercsak elmúlt...

lehet,hogy tényleg csak alakul a tested...

de jobb,ha lát egy megbízható doki.

Dr. Kocsis Éva lelkiismeretes,nagyon jó, Szt. Imre kórház Bp

de csak csütörtökön rendel ott,hétközben a szent erzdébet rendelőben...ha kell tel.szám írj nugodtan

remélem jobb lesz!!

2013. febr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat.van dokim Palczer Miklós és a Bajcsiban van.Kíválló doki.szerdán megyek hozzá.csak mindenen úgy fen vagyok akadva mert olyan fúra ,hogy vele minden olyan más.és annyira szerettünk volna egy kisfiút,hogy úgy annyira de annyira vigyáznék rá ,hogy jaj.ezért volt ez a kis félsz benne. hát holanap akkor masszír szerdán doki.köszönöm mégegyszer.
2013. febr. 24. 20:54
 5/7 anonim ***** válasza:
de azért majd mondd el,h jobb-e, vagy h minden rendben vane-, jó?
2013. febr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezeket pont ma talaltam. [link]

[link]

Ezek szerint is teljesen normalis!:)

2013. febr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is 19 hetes vagyok, nekem is ez a problémám. Nagyon fáj a derekam, de legjobban a csontom. Alig bírtam menni is pár napig. Anyukám azt mondta, hogy ilyen neki is volt, tolódnak, rendeződnek a csontok. Nemsokára elmúlik. Levelezős szakra járok, így reggeltől estig kell órát hallgatnom. A sok ülés után éreztem először.
2013. febr. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!