Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől keményedik be a hasam,...

Mitől keményedik be a hasam, és mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
17 hetes vagyok.
2007. szept. 11. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Megerőltetéstől, stressztől, idegességtől, fáradtságtól stb.

Kíméld magad!

2007. szept. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Annyit tennék hozzá, hogy nyúlhatnak a méhszalagok is a növekedéstől, főleg, ha kicsit hátrahajló a méhed. Legalábbis nekem ezt mondta a doki. Azért szólj az orvosodnak róla. Ha zárt a méhszáj, biztos nincs nagy gond. Pihenj, amennyit bírsz. 20 hetes kismama
2007. szept. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Én most voltam orvosnál és nálam a méhlepény nincs megfelelő helyen + állandóan feszül a hasam. Nekem magnéziumot írtak fel, napi 3-szor 1000mg. De a nőgyógyászodtól érdeklődj, nehogy gond legyen.
2007. szept. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek a védőnőm szerint lehetnek méhösszehúzodások is magneB6-ot vagy valami magnéziumot tuti felírnak majd neked ugyanis nekem is felírtak.31 hetes kismama
2007. okt. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!