Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhen kívüli terhességgel...

Méhen kívüli terhességgel műtöttek. Mikor várható utána az első mensi?

Figyelt kérdés
a műtét 3 hete volt és most borzasztóan fáj a derekam... Lehet, hogy jön az első mensi? Ez normális, hogy ilyen korán?
2008. jún. 6. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
szia! az igaz,hogy nekem nem méhen kívüli terhességem volt,de nekem is volt (sajnos)egy terhességmegszakításom! nekem utána 6 hétre rá jött meg! de szerintem semmi furcsa nincs abba ha megjön ilyen hamar! de ugye azt tudod,hogy ha elmúlik,akkor vissza kell menni kontrolra? fel a fejjel!!! altatásos volt?
2008. jún. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! köszi a választ! Végülis mára elmúlt a derékfájás és még nem jött meg.... 6 hetes kontrollra kell majd visszamennem, addigra már biztos egyszer meglesz... Amúgy igen altatásos volt, mert sajna már bevérzett a hasam, így nagy hasi műtétre volt szükség.. :( Na mindegy már túl vagyok rajta... Kezdek felépülni mind fizikailag mind lelkileg... Egy kis idő és lehet próbálkozni újra, reméljük szerencsésebben! Sok sikert neked is!
2008. jún. 7. 12:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!