Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki nagyobb gyerekkel...

Volt valaki nagyobb gyerekkel (3 év körülivel) 4D uh-n?

Figyelt kérdés
Szeretnénk majd fotókat a babáról, de van egy 3 éves lányunk, akit szintén vinni akarunk, had lássa a kistesóját, szerintem nagy élmény lenne neki. Be lehet vinni őt, ugye? Másik kérdésem az lenne, hogy mikor menjünk a 4D-s uh-ra? Mikor még egyben látszik a baba, vagy mikor már inkább az arca látszik? Én inkább az arcos képre szavazok. Holnap leszek 18 hetes, 22-24. hét körül tervezek menni. Szerintetek így jó lesz? Köszönöm.
2013. febr. 22. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi elvittük, akkor még nem volt egészen 3 éves. Nagyon tetszett neki, ahogy a dokibácsi mutogatta neki a tesóját. Ügyesen bírta végig, nem volt gond. Ha nem bírta volna, apa kivitte volna a váróba. Az elsődleges cél nem a "mozizás" volt, hanem hogy mindene a helyen van a picinek.
2013. febr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi a 22. héten voltunk, és bevittük a 4 éves és a 1,5 gyereket is:)

A kicsi nem nagyon figyelt, a nagy meg kérdezgette, hogy hogyan került a tv-be az öccse:D

2013. febr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 12 és 20 hetes 4D-s UH-on is nagyon jól látszott a magzat (12 hetesen egészben és a feje is, 20 hetesen a feje). Én valószínű, hogy még 2x megyek ilyenre, kb. 28 és 38 hetesen.

3 éves gyereket biztosan beengednek és azt a pár percet ki is bírja csíntalanság nélkül, de ha tartasz tőle, hogy nem, akkor kérdezz rá ott ahol az UH-ot fogod végeztetni.

2013. febr. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
inkádd csináltass dvd-t róla és otthon nézze meg,vagy csak mozizós 4d-legyen,genetikait csináltass máskor. elég hosszú a genetikai,30-40 perc és ott fontos h a doki is és ti is tudjatok figyelni
2013. febr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi az 5 éves lányomat vittük 4d uh-ra. Azt hittem nagy élmény lesz neki, de igazából csak az a gél érdekelte, amivel bekenték a hasamat...haza is akart hozni belőle. :D
2013. febr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!