Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes vagyok. Mikor érdemes...

16 hetes vagyok. Mikor érdemes leghamarabb 4D-s uh-ra menni?

Figyelt kérdés
2008. jún. 6. 18:21
 1/8 anonim válasza:
szerintem a 23.-24.héttől.Akkor már pofisabb.
2008. jún. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!Szerintem ha nagyon akarsz már most is elmehetsz!Biztosan szépen látod majd a babát,teljes egészében a képernyon,fejétol a lába ujjáig!De én úgy tudom a legszebb képeket,felvételeket kb.23.és 27-28.hét kozott csinálják.Akkor szinte már tokéletesen látni a kis arcát,mindent!En a 27.héten vltam és szép képeket kaptam a kicsimrol.Mindent szépen lehetett már látni!

28hetes kismama

2008. jún. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is a 23 hét után érdemes menni, én a 24 héten voltam, de a dokim szerint a legjobb kép a 28 hét környékén készül.

Én láttam az arcvonásait, a kicsi száját és orrát is.

25 hetes kismami.

2008. jún. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

Szia.Én 23 hetesen megyek majd,nekem azt mondták, hogy előtte fölösleges.Remélem nagy élény lesz.

20 hetes pocaklakós

Boldog babavárást

2008. jún. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi jövő héten leszünk 23 hetesek. Jobb lett volna 1-3 héttel később, de így értünk rá. De nekünk is biztosan nagy élmény lesz. (Nekem a 12. és 20. hetes 2d-s, fekete-fehér UH is az volt! :D)
2008. jún. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó hozzászólónak: Nekem is nagy élmény volt a 12, és 18 hetes uh egyaránt.A 12 hetesen szépen látszódott tetőtől talpig,18 hetesen viszont nagyon aktív volt.Alig lehetett lefényképezni.
2008. jún. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem akár már most is mehetsz! Én 20 hetes vagyok és 3 napja voltam először 4D-n, ott a rendelőben láttam képeket még 12 hetes babáról is és már jól látszott minden, még nem olyan szép a baba, de neked a legszebb lesz+ha még nem tudod, hogy fiú vagy lány, ott kiderül, nekünk is megmondták az első percben :) Kb. 10-15 e ft, annyit megér! Sőt, kérhetsz genetikai szűrést is, akkor mindent lemérnek, megnéznek, mi ilyenen voltunk, megnyugtató és közben moziztunk is!
2008. jún. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól függ mire vagy kíváncsi. A nemét már meg tudják mondani ilyenkor is, alaposan meg is tudják vizsgálni, hogy egészséges e. Ha élményre hajtasz, akkor még lehet hogy várnod kéne pár hetet, mert a babuci 16 hetesen még elég vékonyka. Nézd meg ezt a galériát, itt majdnem minden hétről van fent kép: www.csodabent.hu/galeria

illetve a leírást: www.csodabent.hu/mikorerdemes

2009. nov. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!