Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8,7-es érték terheléses...

8,7-es érték terheléses cukorvérvételnél milyen érték?

Figyelt kérdés

Alapban 4,4 a cukrom. Terhelésnél 8,7 A dokim azt mondta ez még nem vészes diétázni nem kell de figyeljek oda hogy nagy mennyiségben cukor tartalmú ételt egyszerre ne fogyasszak ! Amúgy tényleg kerülöm a "cukros cuccokat"

26 hetes kismama


2008. jún. 6. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
7.8-ig fogadják el.Ehhez képest magas valszeg elküldenek a dietetológiára.Velem legalább is így tettek.Amugy a cukros ételeket tényleg kerüld.Üdv.28 hetes kismami
2008. jún. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 8.0lett a terhelt cukrom,engem szigorúan 160gr.os ch diétára fogtak,és velem eggyütt még nagyon sokmindenkit,ilyen értékekkel...most vagyok 38hetes,és a baba tökéletesen jól van...Érdekes hogy neked ilyen cukorértéknél csak ennyit mondtak.
2008. jún. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 7es lett, egyből befektettek másfél napra a kórházba cukorfrofil-mérésre. Azt mondják, hogy 6,7-ig jó. Kérdeztem is az orvost, hogyha nem is olyan nagy az eltérés, miért kell a cirkusz, azt mondta, hogy jobb a bajt megelőzni, és ezt a dolgot alaposabban kivizsgálni, minthogy a végén baj legyen. Így utólag belátom, hogy igaza van, azt a másfél napot megérte benn maradni mindkettőnk egészsége érdekében. Amúgy a végén 200 g-os szénhidrátdiétára fogtak, és ezzel még jól is jártam, mert még jól lehet vele lakni. Volt egy szobatársam, akit 125-ösön tartottak...
2008. jún. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!