Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor menjek először orvoshoz,...

Mikor menjek először orvoshoz, amikor már ő is meg tudja állapítani a terhességet?

Figyelt kérdés
3 hetes terhes vagyok (ez ma derült ki mert pozítív lett a terhességi teszt).
2007. szept. 10. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én hét hetesen voltam először akkor már szépen látszott az uh-n is. Szerintem sokal előbb nem érdemes.
2007. szept. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 7hetesen érdemes elmenned a dokihoz mert addig ugyse tud ö se semmi biztosat mondani,akkor már látni fogjátok a babát is az ultrahangon ,és utánna már a terheskönyvet is kiadják.Addig is vigyázz magatokra.Sok sikert:)
2007. szept. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Szia!

Én 8 hetes voltam, amikor először mentem dokihoz! A kimaradt mensi után 3 héttel.

2007. szept. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nekem ahogyan a tesztem pozitív let,e´n egyböl mentem a dokihoz.Akkor voltam 5.hetes.Még csak a petezsák la´tszott,egy fekete folt.De legalább megmondta,hogy me´hen belüli terhesség.

Szerintem menj te is nyugodtan.

gratula a babához.

2007. szept. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akár már most is elmehetsz az orvoshoz, ő is meg tudja állapítani. Mondd neki, hogy lett egy pozitív teszted, meg hogy nem jött meg, és akkor úgyis először vizeletvizsgálatot rendel ő is, csak utána csinál ultrahangot.
2007. szept. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok kötözködni, de nem csinálnak vizeletvizsgálatot.

Minek?

Az 20 évvel ezelőtt volt.

2007. szept. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem vizeletvizsga´latot mindenkinél csina´lnak,nem csak a terhesség miatt,hanem a felmerülö fertözés lehetösége miatt is.Nekem minden kontroll alkalma´val csina´lnak.
2007. szept. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!