Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más kismama is volt már így?

Xtina22 kérdése:

Más kismama is volt már így?

Figyelt kérdés

Zuhanyzás után elkezdet fájni a szívem a legjobban akkor amikor megpróbáltam kiegyenesedni feszült. Most nem tudom h rosszul vettem a levegőt és az szorult be de ez már jóval több mint egy órája történt. Vagy a kicsim nyomta a szívemet vagy a tüdőmet valamelyik kis testrészével?! Mert akkor amikor nagyon fájt szerintem az egész testével baloldalon volt.

32hkm


2013. febr. 20. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
a rekeszizom közé beszorulhatott a levegő hirtelen megrántottad vagy meleg volt a víz én is jártam így és nem a szívem fájt csak úgy érzed ne aggódj
2013. febr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia.Tényleg nyugi Én ezt tanultam (a szív sosem fáj)ha valami szívproblémád lenne akkor a mellkasod feszül majd szét robban úgy nyom.Itt a levegő szorul be ami nagyon tud fájni sajna.Vagy a pici nyom egy idegszálat
2013. febr. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szia Kedves 2. válaszoló! :)

Most reggelre jobb lett de ha kiegyenesedek és mélyebben veszem a levegőt még érzem. Létezik h ilyen sokáig tartson?

2013. febr. 21. 06:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen sajnos létezik .Néha a terhesség produkál olyan dolgokat,hogy hű ha :-)De ha esetleg nem vagy nyugodt akkor menj el orvoshoz ja 2-es voltam Üdv:Zsuzsa
2013. febr. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! :) Remélem nincs semmi baj mivel már jobb mint este csak kicsit akkor is zavaró..de remélem a mai nap már elmúlik. :)
2013. febr. 21. 07:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem terhesen is volt már sokszor, hogy úgy beszorult a levegőm, hogy napokig fájt. A szívem, mellkasom környéke és bármit csináltam vele, nem akart onnan kijönni. Most babásan is előfordult már vagy kétszer. Sajnos ez a levegő szorulás ilyen. :) Ne aggódj rajta, el fog múlni. :)
2013. febr. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg rosszul vetted a levegőt. Terhesség alatt sokminden megváltozik, és ez különböző kellemetlenségeket okozhat. Nekem múltkor egész éjszaka szúrt az oldalam, de reggel elmúlt.
2013. febr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tegnap este én is abba reménykedtem h ma reggelre elmúlik de még mindig rossz fáj. :( Sajna eléggé be tudok pánikolni és beképzelem h nem fog elmúlni és komolyabb bajom lesz... :/

Nagyon kellemetlen nem tudok baloldalamon feküdni fordulni mély levegőt venni nevetni kiegyenesedni ááá nagyon rossz :( Remélem holnapra elmúlik már...

Nektek mennyi idő után múlt el?

2013. febr. 21. 18:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!