Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy néha, belenyila...

Normális, hogy néha, belenyilal a méhembe?

Figyelt kérdés
Csak egy pillanatig tart. 5 hetes terhes vagyok.
2008. jún. 6. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen normálisnak tekinthető.

Ez attól van,hogy nő a méhed.

Sőt ahogy múlik az idő a hírtelen mozdulatok hatására is szúró nyilaló érzéseid lehetnek.

Gondolj bele milyen nagy változáson megy keresztűl a szervezeted.

2008. jún. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.Ne aggódj.

Gratulálok, és boldog babavárást.

20 hetes pocaklakós

2008. jún. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hihetetlen milyen aggodos lettem! Koszonom a valaszokat! :o)
2008. jún. 6. 14:09
 4/6 anonim ***** válasza:
2.válaszoló vagyok.Nem vagy aggódós, ez így természetes.Egyre jobban félted a tested, és persze, azt, aki benne növekszik.Én is ilyen voltam az elején.
2008. jún. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na jó, de a nagymamám gyorsabban közlekedik nálam! De most máshogy nem megy, ösztönbol lassan allok fel a szekrol es jarok-kelek. Viszont jo tudni, hogy ezzel nem vagyok egyedul. Koszi a biztato szavakat!
2008. jún. 6. 14:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Örülj neki hogy ilyen fitt a nagymamád. :-)

Vigyázz magatokra, és ne idegeskedj, mert megérzi a pocaklakó, és akkor ő is nyugtalan lesz.

2008. jún. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!