Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha lennt van a baba feje...

Ha lennt van a baba feje olyan a csuklás mintha a szivem dobogna lennt?

Figyelt kérdés
teljesen ilyen érzést érzek néha és már nagyon várom,hogy beforduljon azért kérdem.lehet már be van de legutóbbi uh-n még nem volt.35hetes kismama
2008. jún. 6. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:

szia

nekem lennt van már a buksija, és én is szoktam érezni ilyen apró ritmikus( mint a szívdobbanás) remegéseket.szerintem ez a csuklása.

és akkor már neked is megfordult:D

33hetes kismama, boldog babavárást

2008. jún. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi,már úgy várom,hogy kiderüljön mert félnék a császártól és annyit beszéltem neki,hogy forduljon majd be:)
2008. jún. 6. 13:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Bizony olyan de még ilyenkor is foroghat.. :) Mocoroghat. Nekem 18.ik hét óta lefele van és sokszor mintha a hüvelyemben érezném a kicsi csuklását, olyan vicces :) Nagyon élvezem. De a vége fele még viccesebb akmikpor már szemmel is látni. Én van hogy két helyen is érzem a csuklást, lent a fejénél, és a kis háta vagy pocija hozzáér a méhemhez és akkor ott is érzem. Nah az duplán aranyos :)

38 hetes kismama

2008. jún. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!