Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szükséges borotválkozni "alul"?

Szükséges borotválkozni "alul"?

Figyelt kérdés
Tudom hogy higénikusabb, de már egyre nehezebb elérni. Dokihoz nem ciki szőrösen menni? Persze renben tartva.
2008. jún. 6. 09:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ciki. Én egy tükör segítségével oldom meg a bikinivonal rendbetételét, mert én is utálok bozontos lenni.

36 hetes kismami

2008. jún. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
gondolod a sok rakottszoknya borotválkozik. Ha nem tudsz nem kell. Legyen tiszta az a lényeg. Ha negyon zavar kérd meg a párod.
2008. jún. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is feszengtem eg darabig de már én sem látom és tükörrel is egy idétlenkedés sztem.Úgy gondolom a dokit a legkevésbé sem érdekli a kházban meg mnár úgyis mindegy lesz sztem.Ha tudom még én is megpróbálom leszedni ,de nekem pl a párom nem akarja ezt a feladatot vállani mondván nehogy megvágjon...meg lehet kínosan érzi magát ..mit tudom én furi dolgok ezek a ffiaknak sztem,máramelyiknek.Szval sztem a végén örüljünk ha lesz erőnk kinyomni a babót nemhogy borotválkozással foglalkozni,én meg már nem érzem cikinek a doki előtt..35hetes kismama
2008. jún. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szülésnél úgyis leszednek, a doki meg nem szexuális szempontból néz ránk, hogy szép vagy nem szép, hanem páciensként.

Én a barátnőmnek is ajánlottam, hogy vegyen elektromos női borotvát, én évek óta azt használok és nagyon könnyű vele bánni, még ha nem is látod hol csinálod. Nem vág meg és a sercegésből hallani, ha valahol már sima. 5-6000 Ft-ért lehet venni és nincs többé kipattogzás, nem nyúzza a bőrt és naponta, ha kell este és reggel is át lehet vele menni az érintett bőrfelületen.

2008. jún. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, hol lehet ilyet kapni?
2008. jún. 6. 11:03
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia!Én sem tudom már rendben tartani...nem látom..múltkor jól megvágtam magam...annyira vérzett..és megijedtem, mert hírtelen nem tudtam honnan jött a vér... de nyugi, szerintem nem gáz!Nekem mostantól a párom csinálja. Ő már úgyis látta eleget:D 3év alatt...:D 25hetes kismami
2008. jún. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is elektromos női intim borotvát használok. Olyan mint a hajnyíró, csak sokkal kisebb a feje. Igaz nem lesz nagyon sima a bőröm, de még mindig jobb, mint szőrösen.
2008. jún. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahol férfi borotvákat lehet kapni, ott már általában van női is. Nagyobb üzlethálózatokban, pl Media Markt, Cora, egyéb elektronikai üzletek. Nem kell hozzá hab sem, én egy kevés hintőporral szoktam csak beszórni magam, hogy a nedvességet felszívja, mert akkor könnyebben csűúszik a borotva feje. Amúgy ugyanúgy néz ki, mint a férfi, csak csinosabb kivitelben.
2008. jún. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, még az előttem írónak ajánlom, hogy próbálja ki ő is a hintőport, mert sokkal finomabbra lehet úgy borotválni.
2008. jún. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet, nagyon tetszik. Megyek is, megnézem a Media Marktban. Boldog babavárást nektek!
2008. jún. 6. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!