Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok. Egészen...

7 hetes terhes vagyok. Egészen tegnapig nagyon érzékeny volt a mellem. Mára már nem érzékeny. Ez normális?

Figyelt kérdés
2008. jún. 6. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
normális mindenkinek más időtartamra vannak tünetei. van akinek nincs is . Nekem még mindig feszül és nőtt is ..12 hetes kismami.
2008. jún. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Nagyon aggódós vagyok.Félek nehogy valami probléma legyen.
2008. jún. 6. 09:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek a tünetek hullámszerűen jönnek, néha csökken, megszűnik, aztán újra jelentkezik, mert hát a te melled is fog nőni és akkor megint érzékeny lesz. Akkor van csak gond, ha az addigi össze tüneted hirtelen, egyszerre megszűnik, olyankor rögtön dokihoz kell menni. De ne aggódj, örülj, hogy kis ideig a párod jó szorosan meg tud ölelni. Engem az enyém már 3 hónapja nem tud, mert fáj a mellem.
2008. jún. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én 8 hetes vagyok, a 6. héten nagyon szét akartak durranni, most meg összementek csak nyomásra fáj.. nem tudom mitöo függ.. azt hittem pedig megnönek:)

sbc

2009. dec. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!