Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10kg hízáson belül leszek, ha...

10kg hízáson belül leszek, ha most a 26. héten +5kgnál tartok?

Figyelt kérdés
Én nagyon örülök, úgy érzem szerencsés vagyok, mert csak a hasam nő, mindenhol ugyanúgy nézek ki mint terhesség előtt. A combom körfogata is ugyanannyi.
2008. jún. 6. 08:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Örülj ennek, és 25 hetes vagyok és 8 kg-nál tartok, én sem látom magamon, a régi nadrágok még rám jönnek csak persze derékban nem érnek össze.

Lehet ha 10 kg-n belül leszel de még csak most el kezd hizni a baba, ugyhogy a legtöbb suly most rakodik ránk.

2008. jún. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok, a férjem irtó büszke:-))

Szerintem ha továbbra is figyelünk, és nem engedjük el a gyeplőt, akkor nem megyünk a bűvös 10-es fölé!

Boldog, egészséges babavárást! Egy szintén 26 hetes kismama

2008. jún. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én is 26 hetes vagyok,2,5kg hiztam.Gondolom ez mind a baba,csak azt nem értem hogy hogy csak ennyi,pedig egy nap 5-ször eszem,a karom meg egyre vékonyabb.A baba elveszi magának ami kell,nem?Elevitet 3naponta eszem.Talán szerencsések vagyunk.Jo babavárást!
2008. jún. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez butaság,ha vigya´zunk...

Èn is odafigyeltem,me´gis 30 kg jött fel.Alkat kérdése.igaz rajtam nagyon sok víz volt,ami szülés után le is ment.

Attól is függ,hogy a terhesség elött milyen életet élte´l.E`n mindíg vékony voltam,diétáztam,stb..

Most szülés utánn 17 héttel még mindég 10kg + van.

A vége felé nö jobban a súly.ha szerencse´s alkat vagy ,talán nem fogsz elhízni.

2008. jún. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kb. a 30. hétig én összesen úgy 6-7 kg-ot híztam, az utolsó 2 hónapban pedig 15-öt, és semmivel nem ettem többet, mint előtte. Sőt, az utosó néhány hétben még kevesebbet is, mert a baba, már teljesen összenyomta a gyomromat. Szerintem a terhesség végén aránytalanul sokat hízik az ember.
2008. jún. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, ugy látszik nem vagy hízásra hajlamos, de azért tényleg figyelni kell. 16 hetes vagyok, eddig 1 kg-ot híztam, remélem nekem sem megy fel sok, mert így is sok a kezdősúlyom. A vége felé a baba is nagyot nő. Most lesz egy érdekes ismeretterjesztő film a baba méhen belüli fejlődéséről, a foganástól a születésig, ha tudod nézd meg, ajánlom mindenkinek, National Geographic 10.00-tól.
2008. jún. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én 29 hetesen +8 kg-nál tartok. hordom a tavalyi nadrágaimat, amik persze derékban nem érnek össze, ezt a "problémát" egy haspánttal oldom meg.
2008. jún. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
26 hetesen rajtam is pont 5 kiló volt.Most 38 hetes múltam és 9.5 kg.Szerintem 10 alatt maradok.30 hetesen volt 7 kg,34 hetesen pedig 8.5kg.Eszem rendesen,sőt!Viszont végig aktív maradtam,leszámítva néhány kellemetlen nyűgös napot,amikor alig keltem fel.Ja és normál testalkatról indultam,nem túlsúllyal.
2008. jún. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!