Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes vagyok. Már két...

38 hetes vagyok. Már két napja fáj a hasam mint ha meg akarna jönni, megy a hasam, nehezen tudok menni nagyon be van dagadva a lábam. Ez már a szülés jelei?

Figyelt kérdés
2008. jún. 5. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetnek, bár nekem már 4 hete vannak ilyen tüneteim, de még egyben vagyunk 39+5 hetesen.-)
2008. jún. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia én 39 hetes vagyok,és nekem is ezek a tüneteim vannak.Előbb írtam ide,mert már annyirra idegesít mindenem bevan dagadva,meg napról napra erősödnek a jóslófájások.Remélem már hétvégén szülni fogok.Vasárnap töltöm a 40 hetet.Szerintem lehet hogy hamarossan szülni megyünk.Gyors gondmentes szülést kívánok!!!!
2008. jún. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Igaz nekem nem fáj a hasam,de én még szedem a amagnéziumot meg görcsoldót ,mert nekem bennt kell,hogy maradjon még a kicsi,de a hasam nekem is megy3napja és nem értem mitől a lábam kezem nekemis dagad 3napja,pedig eddig nem volt semmi ilyen tünet.Sztem ez utóbbi a melegtől van,a hasmenés nem tudom mitől lehet.35hetes kismama
2008. jún. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is 38 hetes vagyok és 3-4 napja mennsi szerűen görcsöl és húzódik össze a hasam, de nem rendszeresen. A lábfejem és a bokám olyan, mint az elefánté, és reggelre sem megy lejjebb. Az arcom reggelre 2-szer akkora, mint szokott lenni, de ez utána normalizálodik. Amikor elindulok valahová többször megkell állnom úgy feszít és szúr a medencélmnél a szemérem csontomnál. A dokibácsi C3211 méhszájat állapított meg. Azt mondta bármikor szülhetek. Tegnap keveset motgott a bab, de a 10 mevolt. Ma még kevesebbet. remélem hamarosan kibújik a drágám Szerintem te is hamarosan szülni fogsz.
2008. jún. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!