Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon ficánkol a babám ebben...

Nagyon ficánkol a babám ebben a viharos időben. Már fáj ahogy nyomkodja magát. Mit tegyek? Vagy tudok egyáltalán valamit tenni? 33hetes vagyok

Figyelt kérdés
2008. jún. 5. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:

A baba is erzi a frontot, de semmi gond :)

A ficankolas, bar kicsit kellemetlen, de jot jelent, jo mindig erezni a jeleit :)

Enyem is akrobatizal a pociban reggel ota!

2008. jún. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi, tudom és örülök hogy érzem, hisz így ad életjelet, csak nem tehetné finomabban?:D

boldog babavárást neked is

2008. jún. 5. 21:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha rossz idő van, nekem is nagyon aktív a baba, sokszor úgy érzem, hogy az egész méhem rángatózik oda-vissza. Ráadásul ilyen időben jobban is keményedik a pocim,olyankor meg minden rúgást duplán lehert érzezni. De a dokimat megkérdeztem, azt mondta, hogy a pocak és a bébi simán lehet frontérzékeny. Amikor melegek voltak, akkor lelassult kicsit, akoor meg azon paráztam miért nem mozog annyit. De ez már csak ilyen! Örüljünk, amikor érezzük! Megpróbálom megkeresni olyankor a legjobb pózt, általában háton fekve felhúzott térdekkel, és várok. Szoktam beszélgetni is vele, de nem mindig hallgat rám. Boldog babavárást mindenkinek.

Üdv:27 hetes kismama

2008. jún. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!