Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem lenne jobb, ha már kezdené...

Nem lenne jobb, ha már kezdenék kinyílni?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam ma,hogy nem-e lenne-e jobb,ha már fokozatosan kezdenék kinyílni?!Már 22 hetes korom óta görcsölök és keményedek minden nap,kedden voltam bent a kórházban,ahol megvizsgáltak,és még mindig teljesen zárt vagyok(C:3000).És arra gondoltam,hogy ha a keményedések és görcsök ellenére sem kezdett még nyílni a méhszájam,akkor így nem lesz nehezebb a szülés?Nem lesz így hosszabb a vajúdás,nem fogok így nehezen nyílni,hogy a keményedések ellenére is még ,,teljesen egyben vagyunk,,?Naponta kb 5x keményedek és nem csak másodpercekre hanem 10-20-30 percekig vagyok kemény.A görcseim is néha olyan erősek,hogy azt hiszem szülés lesz a vége. :/

Félek,hogy nem bírok majd vajúdáskor sem kinyílni,és tágítani kell kézzel vagy oxitocint kell majd bekötniük :( Én magamtól(minden beavatkozás nélkül)szeretnék szülni.


28+3 hkm


2013. febr. 15. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit sem jelent! Nekem fél 3-kor ment el a vizem fél 7-re kibújt a babám! Igaz én kaptam oxit de nem a táguláshoz hanem mert nem volt elég hosszú egy fájásom!
2013. febr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem!


Én az utolsó napig zárt voltam, mégis nagyon könnyen és gyorsan szültem.

Az a jó, ha zárt maradsz.

2013. febr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én cserélnék veled! Ne akarj nyílni! Én már a 23. héttől nyílok, hidd el nem természetes dolog ez. Előző két terhességnél 36. héten kezdtem el nyílni. Első szülés 14 óra (41. héten indítással) Második szülés 6 óra (41. héten indítás)

Minnél később kezdesz kinyílni, annál jobb;)


Kétlányos 28hkm.

2013. febr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én hamar nyíltam minden terhességemnél, és rövid szüléseim voltak (4-5 centire kinyíltam vajúdás előtt), de mindenkinél másképp van! Az sem baj, ha a szülőszobán nyílsz ki! Bízd a szervezetedre!
2013. febr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!