Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok? Kislány vagy...

Mit gondoltok? Kislány vagy kisfiú?

Figyelt kérdés
[link]

2013. febr. 15. 18:19
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Ezt nem mondanám, legkésőbb 3.5 hónap múlva megtudjuk :)

Viccet félre téve, remélem a következő UH-n biztosra mondják!

2013. febr. 20. 19:54
 12/16 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy hihetetlennek fog tűnni, de én mikor a kislányomat vártam, és nem tudtam még mi lesz, a boltban nézelődve a lányos pici holmik felé nézegettem, azok után nyúltam, hogy milyen cukik. Most kisfiút várunk (magzatvíz vizsgálat is kimutatta, hogy fiú), és most is már a vizsgálat, és az UH előtt mondtam a páromnak, hogy fiú, én érzem. Végül is teljesen mindegy, a lényeg, hogy egészséges legyen :)

Sok boldogságot a babához :)

2013. febr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen képem volt ennyi idősen, meg voltam győződve hogy kislány, és most a végére kisfiú lett. De majd 3 hét múlva ha megszületik az lesz a biztos.
2013. febr. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy kislány. Pont olyan az UH kép, mint az enyém, amit szombaton csinált a doki. A fehér vonalak a szemérem ajkak.
2013. febr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Kislányunk lesz :))))
2013. márc. 12. 19:01
 16/16 anonim ***** válasza:
Gratula:)
2013. márc. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!