Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt lehet inni...

Terhesség alatt lehet inni 3:1bent, cappuccinot?

Figyelt kérdés
2009. szept. 7. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet,nem lesz semmi bajod tőle!Én kávéban iszom ezt minden reggel egy-két keksz mellett.
2009. szept. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sem mertem eleinte inni, de a múlt héten alacsony volt a vérnyomásom, és a doki rámszólt, hogy napi egyet legalább igyak.37 hetes
2009. szept. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is rendszeresen iszom, igaz a vérnyomásom alacsony.
2009. szept. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet, kivéve ha magas a vérnyomásod.

Amint elolvastam a kérdésed, csináltam is magamnak egy cappucinot! :)

Bár én házilag, ricoré instant kávé (csökkentett koffeintartalmú), és van ilyen habverős mini izé, ikeában lehet venni pár száz forint, azzal csináltam tejhabot, és kész is! Isteni volt!

2009. szept. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is iszok minden nap vagy egy kapuccinót, vagy koffeinmentes kávét. Ha nem iszok, akkor egész nap fejfájás gyötör.
2009. szept. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.A vérnyomásommal nincs gond :)

Inkább az íze miatt iszom,a kávétól meg az előző terhességem alatt megundorodtam.

2009. szept. 7. 16:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!