Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetesen sok a 8 kg?

24 hetesen sok a 8 kg?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdem mert a védőnőm azzal idegesit hogy ez tul sok, 21 hetesen még 5 kg-nál tartottam és most 3 hét alatt feljött 3 kg plusz. Vagy ez csak viz? Nem eszem sokat, sőt alig eszem, napi 2szer eszem csak , a meleg miatt nem vagyok éhes.

Ti hogy vagytok ezzel?


2008. jún. 5. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:

17-25 hét között a felszedett súly 70% feljön , nem sok!

utána kevesebb a hízás vagyis kb 20%. a maradék 10, pedig feljött az elején.

2008. jún. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam meg úgy vagy van,hogy engem idegesít picit a védőnőt nem!14 hét alatt 6 kg!Attól is függ mennyivel kezdtél!Nem sok egyébként!
2008. jún. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A babának kell a tápanyag.

Tudtátok, hogy a szülés után kb.10 kg hirtelen leugrik.

Másik: mi a fontosabb: az, hogy a babának mindene meglegyen a pocakban, vagy az, hogy x kg-val többet nyomsz.

Harmadik: Különböző testalkatúak vagyunk. A vékonyak sokkal többet szednek fel, mint a molettek.

Én 18 hetes vagyok. Eddig 7 kg-t szedtem fel. Míg terhes nem lettem folyton a testsúlyommal voltam elfoglalva. Annyira, hogy 170 cm magas, és 50! kg voltam(alultáplált).

Ez megváltozott.Szeretném, ha a babám mindent megkapna ami az egészséges fejlődéséhez kell. Nekem fontos!

Fontosabb, mint az, hogy hány kg pattan rám.

Ezek után sok az a 8 kg?

Boldog babavárást!

2008. jún. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 26 hetes vagyok és 5kg-ot híztam eddig. Én úgy tudom a 30.hétig hízzuk az összes felét, és az utolsó részben az egy negyedét. Én édességeket nem eszek.
2008. jún. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a 20.hétben vagyok és kb.4kg-ot híztam. Sztem nem sok:)
2008. jún. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!