Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes terhes vagyok, ma a...

24 hetes terhes vagyok, ma a méhszájvizsgálaton azt mondta a doki,1 ujjnyira ki van nyílva a külső méhszáj. Ettől még a napi ház körül teendőket el szabad végezni? Vagy már az is árt?

Figyelt kérdés

Ha tovább nyílik, azt fogom érezni? Szeretkezni szabad? Ezt elfelejtettem megkérdezni tőle...

Ebből kifolyólag mindenképp koraszülött lesz a baby?


2008. jún. 5. 16:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem orvos függő a diagnózis, csak nem kell olyan emberekre hallgatni, akik a Piri nénitől hallották, hogy az orvosa mit mondott. A 3100-as méhszájjal semmi probléma nincs, teljesen jól mondott mindent az orvosod. Csak azokra hallgass, akik veled egy cipőben járnak, és ne azokra, akik mások vagy a húguk esetét írják le!
2008. jún. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

szerintem senki nem akar rosszat azzal a kérdező kismamának,h pihenjen amennyit lehet és vigyázzon magára még jobban...

saját véleményem,bár nekem zárt a méhszájam,de jobb ha tartozkodsz a szexuális élettől is....vigyázz magadra,pihenj sokat....mindenki véleményétt elolvashatod,ikérheted,de ugyis Te döntesz mit teszel...

2008. jún. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
38 hetes múltam.28 hetesen volt nyitva 1 újnyira a külső méhszájam.Egy hét szigorú fekvés (napi pár 2-3 órára kelhettem fel összesen).Én keményedtem mellé sokat.Kaptam gyógyszert a méhösszehúzódások ellen.Egy hét után kellett mennem kontrolra,addig nem lehetett szeretkezni.Utána igen,de óvatosan.A fekvés óta nem is kemnényedtem sokat,így ismét mozoghattam.Az egy hétig viszont a doki szólt a páromnak,hogy ne engedjen csinálni semmit,szolgáljon ki,különben kórház lesz a vége.Egy hetet kibírtam,azóta minden rendben.Nem érezni ha nyílik sajnos.Ettől még túl is hordhatod.A kimélő életmód viszont fontos.Pihenj,ha a szervezeted igényli.A házimunka megvár,majd ha nem érzed nehéznek meg lehet csinálni.Azért kérdezd meg az orvosod.Ha nagy gáz lenne szólt volna már.
2008. jún. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha ilyen panaszom lenne en tuti a dokit kerdeznem meg itt csak jol beijeszt mindenki. Ami fix hogy a pihenes nem art. De ha az orvos magatol nem mondta hogy fekudj ne csinalj semmit, akkor csak nem lehet olyan nagy a baj. Remelem minden rendben lesz!

Viszont a kerdes hogy lehet-e erezni hogy kinyilt/nyitva a mehszaj az nagyon hasznos.

2008. jún. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!