Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, ha kijöttek rajtam...

Normális, ha kijöttek rajtam a májfoltok?

Figyelt kérdés
Tele vagyok velük. Már ha a barna-sötét barna alaktalan foltok azok... Mit lehet velük kezdeni? Elmúlnak?
2008. jún. 5. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is lett ,elmulik, de ne napoztasd! Magas fenyvedo ra, elobb utobb csak megszulunk :)
2008. jún. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne menj napra, és használj fényvédőt! Én is hajlamos vagyok rá, nekem is jelent meg az arcomon, úgy nézek ki, mintha arcpirosítót tettem volna fel, szóval annyira nem gáz. Ha nagyon meglátszik, szerintem csak halványulni fog. Míg terhes vagy semmit sem kezdhetsz velük.
2008. jún. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rajtam is van ráadásul pont a szám fölött tiszta ciki,sztem a terhesség után elmúlik,a barátnőmnek is felszivódott.Ne aggodj!23 hetes kismami!
2008. jún. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Már miért ciki? A terhesség teljesen természetes velejárója, nézz utána bármilyen irodalomban.

Előjönnek, szülés után elmulnak.

No para:-)Nekem is van.

2008. jún. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!