Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt lehet használn...

Terhesség alatt lehet használni sikosítót?

Figyelt kérdés
2013. febr. 13. 12:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha zárt a méhszáj. A fertőzésveszély miatt.
2013. febr. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ezt ajánlják terhesség alatt:


[link]

2013. febr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Narancssárga durex?
2013. febr. 13. 12:34
 4/13 anonim ***** válasza:
én tuti nem használnám...
2013. febr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem igen, csak figyelj rá, h ne legye irritáló adalékanyag benne. a zöld durex pl mentolos-chilis, h fokozza a vérbőéget. az biztos kerülendő terhességben. a sima sikostíó mehet, akár a durextől is
2013. febr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mármint hogy erre gondolsz?


[link]


Én ezt nem használnám...

Vagy sima minden adalék, ízesítés nélkülit, vagy a Saba-t használnám csak...

2013. febr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

A párom kapott belőle mintát, 5ml-eset. És ma elhasználtuk. Akkor most mit csináljak, menjek orvoshoz??? Basszus elöbb kellett volna gondolkodnom de hülye vagyok. Mi baja lehet a kicsinek tőle.

Utolsó igen olyan amit belinkeltél, csak kicsi tasakban volt...

2013. febr. 13. 12:57
 8/13 anonim ***** válasza:

Jól van mostmár ne rágódj ezen, egyszeri alkalomtól nem lesz bajotok.

Egyébként ezek pont azon alapulnak, hogy vérbőséget okoznak, ez a plusz benne...és hát ez terhesség idején nem biztos, hogy a legjobb ötlet...

Szóval a jövőben inkább ne...szerintem...

2013. febr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet, de lehetőleg valami semlegesebbet (van pl. teafás).
2013. febr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

5. vagyok


igen, én is arra gondoltam, amit linkelt az egyik válaszoló (régebben mintha zöld lett volna?). hát, ezt tényleg nem ajánlatos a vérbőség miatt, de önmagában azért nem kell orvoshoz menned, mert egyszer használtátok. figyelgesd magad, ha van valami utóhatása, nemkívánatos tünet, amit észlelsz, akkor azzal menj orvoshoz és fűzd hozzá, h ilyet használtatok. de szerintem nem lesz semmi baj. a továbbiakban hanyagold ezeket a segédeszközöket és ennyi :)

2013. febr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!