Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit vigyek magammal az első...

Mit vigyek magammal az első orvosi vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Ma megyek először nőgyógyászhoz, 6-7 hetes kismam lehetek. Mit vigyek magammal? Mértem a hőmet. Magammal vigyem a táblázatotot? Összeírjam, hogy mikor voltak az utolsó mensieim?
2008. jún. 5. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Magadat vidd, mast ne. Emlekezz ra, hogy mikor volt az utolso mensid, es nagyjabol hany naposak szoktak lenni a ciklusaid. Es GRATULA!!!!
2008. jún. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudd, hogy mikor volt az utolsó menszi első napja, tudd a ciklusodat, én vittem magammal a terhességi tesztemet (de nem muszáj)és ezentúl az összes leleted, eredményed, mindig legyen nálad egy mappában!

Üdv, 37 hetes mami

2008. jún. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia én csak a taj kártyám vittem és azt mondtam még el hogy mikor volt az utolsó mensim.Ilyenkor leméri a petezsák nagyságát lát-e benne valamit ha esetleg időben már idősebb a terhesség akkor van-e szívhang, méhen belül van-e és nekem kiszámolta hogy hány hetes terhes vagyok.
2008. jún. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget. :)
2008. jún. 5. 12:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!