Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes terhes vagyok. Mitől...

24 hetes terhes vagyok. Mitől lehet, hogy a hasam jobb oldala kidudorodik, és néha keményedik? Lehet, hogy azon az oldalon van a kisfiam?

Figyelt kérdés
Görcsölni nem görcsölök szerencsére. Most éjjel nem tudtam pihenni, mert vagy a jobb, vagy a bal oldalamra feküdtem fájt egy kicsit, és az alhasam szurkált. Esetleg tágultam az éjjel mind2 oldalon? De ugye nagyobb baja nem lehet a babómnak? Kedden voltam a védőnőnél akkor mindent rendben talált.
2008. jún. 5. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:

szia


szerintem azon az oldalon van a baba,nekemvan h teljesen átköltözik oda a baba,és deformálodott a pocim tőle,sőt plussz bub is van rajta,mert a fenekét is kinyomja...

ilyenkor természetes a szurkálás,tágul a méhed,nől a baba, és az csak jóóóóóó


32 hetes kismama

2008. jún. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pontosan úgy van,ahogy az elottem válaszoló írja!Ahol kemény a has,ott bizony a baba kinyomja vmelyik kis testrészét!Tegnap pl.az én hasam totál eldeformálódott állandó mozgásban vlt a babám!Es ha megcsiklandozom, azonnal pozíciot vált.:)Ugy vonaglik a pocakomba, mint egy kis kígyó!:)Ugyhogy ne aggódj,ez a jelenség normális!

Szép napot!

2008. jún. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Boldog babavárást kívánok nektek!
2008. jún. 5. 12:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Így van, én 26 hetes vagyok, nekem ugyanezt csinálja a pici lány. Kinyomja magát és az feszít, és nem szereti ha oldalra fordulok éjjel, azt akarja háton feküdjek.
2008. jún. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!