Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes pocakos vagyok. Több...

32 hetes pocakos vagyok. Több napja mensi szerűen görcsölget a hasam és keményedik is. Amikor ölük akkor a jobb oldalamnál felül fáj a cicim alatt ott nyomhat vmit a baba? Kinek mikor jött elő a pigmentfolt az arcán?

Figyelt kérdés
lehet rosszúl írtam de a szám fölött már erős barna folt van és kezd az arcom többi részén is kijönni. mennyivel előbb jelentkeznek ezek a foltok? (szülés elött) lehet buta kérdés de első baba lesz és már nagyon várom.
2009. ápr. 14. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a fájásokra szeretnék reagálni. Én a helyedben elmennék orvoshoz, mert lehet hogy nem csak jóslófájások. Nekem a második babámnál a 29. héten kezdett fájogatni a pocakom, meg keményedni. Utána kiderült, hogy kinyílt a méhszájam, és a 31. héten kórházba kerültem visszatartásos infúziót kaptam 48 óráig, utána, még 5 hétig bennfeküdtem, és gyógyszereket kaptam, nehogy megszüljem a babám. Végül a kiírás előtt 5 nappal jött világra, és biztos vagyok benne, hogy a gyógyszerek segítettek, hogy ne szülessen előbb.

Sok sikert a szüléshez, és a babához.

üdv. Csilla

2009. ápr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. megfogadom a tanácsod és holnap felkeresem az orvosomat.
2009. ápr. 14. 19:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Elmentél az orvoshoz? Mit mondott?

üdv.Csilla

2009. ápr. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!