Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha beteg lenne a babád,...

Ha beteg lenne a babád, megtartanád?

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, hogy mi lenne a baja.

Nekem már volt egy terhességem, mikor a 20. héten derült ki, hogy élettel nem összeegyeztethető betegsége van a magzatnak, így orvosi tanácsra elvetettem. Azt mondták, hogy születése után rögtön meghalt volna... :(

2013. febr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, ez attól is függ, milyen betegségről van szó. Ha kezelhető, gyógyítható és nem befolyásolja az életképességet, akkor megtartanám.
2013. febr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

sok mindentől függ----

de ha nagyon beteg lenne szerintem nem tartanám meg...borzalmas lenne...


ha tudnák kezelni akkor igen...

2013. febr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kezelhetetlen vagy gyógyíthatatlan rendellenességre gondoltam.
2013. febr. 6. 16:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha életben maradna születése után, akkor igen.
2013. febr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha kezelhetetlen vagy gyógyíthatatlan, akkor nem. Mért kéne szegénynek szenvednie? Úgy sem maradna életben.
2013. febr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem tartanám meg. Nem magam miatt, azért hogy ne kelljen úgy mond kínlódnom vele. Hanem miatta, mert az olyan élet ahol csak szenvedés és fájdalom van, gyógyszerek csövek műtétetek vizsgálatok, az nem élet. Egy kis baba nem érdemli ezt a sorsot, így sokkal jobb ha időben megszabadúl a kínoktól a szenvedéstől.
2013. febr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Megtartanám. Sok ilyen helyzetről hallottam már, ahol fenyegették a szülőket, hogy meghal, nem éli túl, nyitott gerince lesz és téves állítások voltak. Van olyan ismerősöm, ahol a doki azt mondta, hogy sérülten fog születni a gyerek és születés után úgyis meghal nincs esélye túlélni. A gyerek tényleg nem teljesen egészséges, de a család legféltettebb kis gyöngyszeme akiért odavan az egész család és az anyuka nem ment abortuszra hiába állította neki mindenki azt, hogy így lesz a legjobb.. A gyerekem az a gyerekem bármilyen is lesz és nincs jogom megfosztani az életétől.:)
2013. febr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tartanám meg. Nem sokat kéne gondolkodnom ezen.

Nem tenném tönkre se az ő életét, se a sajátomét, se a férjemét ezzel.

2013. febr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megtartanám. Lelkiismeretileg nem lennék képes elvetetni, akkor sem, ha beteg.
2013. febr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!