Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetesen milyen lázcsillapít...

33 hetesen milyen lázcsillapítót vehetek be és mikortól szükséges?

Figyelt kérdés

Torokgyulladásom van, Maripen extrát szedek 3x1-t, de csak ma kezdtem.Tantum Verde torokfertőtlenítőt is.

Sajnos hőemelkedésem van, 37˙C és szeretném tudni, ha feljebb megy, akkor mit vehetek be, hogy ne ártsak a babámnak.


2008. jún. 4. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen korban nem ajánlatos semmien gyógyszert bevenni de ha nagyon muszály Algopirint.Ha észre veszed hogy feljebb kezd menni a hőd probálj ki hütő fürdőt de csak finoman,hideg vizes ruha csuklóra stb.
2008. jún. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én úgy tudom, hogy paracetamol tartalmú gyógyszert lehet bevenni, pl. Panadolt.
2008. jún. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is a lelkemre kötötték, hogy a pyrin végződésűeket hagyjam és vagy egyszerűen használjak paracetamolt, vagy az alapút, mondjuk panadolt.
2008. jún. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!