Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az AFP vizsgálat eredményének...

Az AFP vizsgálat eredményének mikor kell megérkeznie?

Figyelt kérdés
Nekem 2 hete vettek vért, a védőnő azt mondta, hogy ha rossz az eredmény, 2 héten belül értesítenek. Kinek hogy zajlott ez?
2008. jún. 4. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem 4 hét volt,pedig alacsony lett,igaz pont belecsúszott a szilveszter és a karácsony.Nem kell aggódni.Nem egy megbízható vizsgálat.

Nem vették le újból,UHn megnézték,és minden a legnagyobb rendben van.Azóta már kibújt a kispocak,és láss csodát,egészséges:)

2008. jún. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szió!Én Veszprémi vagyok,és 2 hét alatt meg volt az eredmény.19 hetes kismami
2008. jún. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2 hét de nekem a védőnőhöz ment és hivott hogy mi az eredmány
2008. jún. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem szerdán vették le és másnap amikor mentem uh-ra a dokihoz,már nála volt az eredmény.Igaz magán doki és nem az Sztk-ban vették le.20 hetes pocakos
2008. jún. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem másfél hónap volt, amíg meglett az eredmény Győrben SZTK-ban. De a dokim azt mondta, hogy minnél később jön meg az eredmény, annál jobb, mert előszőr a problémás leleteket küldik ki. És szerencsére jó is lett az eredmény! 27 hetes kismami

2008. jún. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Az István kórházban pontosan 2 hét múlva tudsz eredményt!

A legjobbakat!

2008. jún. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!