Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Három gyermekem van nem...

Czinkapanna kérdése:

Három gyermekem van nem szeretnék többet teherbe esni mi a véleményetek a művi meddővé tételről? Olyantól kérek válaszokat akinek ezt megcsinálták! Nem lett utána bajuk? Hormonháztartást nem zavarta meg? Nem híztatok meh tőle?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 08:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ne haragudj hogy nem tudok válaszolni, de engem is nagyon érdekelne mert ugyanezen gondolkozom!!
2013. febr. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%

szerintem jó választás


DE


én inkább a férjem/élettársam/pasimat kérném meg rá ha nem akarnék több gyereket

már csak azért mert ez egy nőnél egy komoly hasi műtét míg a pasinál egy apró vágás és kb 10 perc ambulánsan elvégzik és így tényleg nem lehet több gyerekem

míg a nőknél sajna a természet ezt is képes kijátszani :-(

másik amig a férfiaknál elvileg vissza lehet csinálni addig a nőknél nem

de ebben nem vok biztos de mintha ezt olvastam volna


egyébként tök jó h a pasik erre nem gondolnak hanem a nőt zavarják el erre is ahelyett h maguk gondolnának erre :-(

2013. febr. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
OFF Mivel a férfiak többséget ez ugy érinti, mintha a férfiasság úttól tisztának meg őket. Emellett ha en nem akarok több gyereket, akkor nekem kell tenni érte, főleg a mai világban, amikor a párkapcsolatok tömege megy tönkre. Megfosztani valakit attól, hogy X év múlva mással gyereket vállaljon nagyon nem kellene. Nem tudom a kérdező mennyi idős, de neki sem kellene.
2013. febr. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Pont ugyanannyi a felelőssége ebben a férfinak, mint a nőnek. Gondolom 3 gyerek után nem azt fontolgatják, hogy elhagyják egymást és majd mással vállalnak gyereket. Szerintem az a fél vállalja, akinek kisebb a kockázat és visszafordíthatóbb, ha mégis szükség van rá.


Hogy a kérdésre is válaszoljak, nem nekem, de ismerősnek megcsinálták (nő), nem hízott el tőle és nem is lett várandós többé.

2013. febr. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem ugy értettem, hogy válást terveznek, de benne van a pakliban. En nem szeretnek azzal a tudattal élni, hogy miattam nem lehetne neki több gyereke. Ha en nem akarnék, en mennek műtétre. De egyszerűbb a többi fogamzasgatlo módszer.
2013. febr. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%

OFF Mivel a férfiak többséget ez ugy érinti, mintha a férfiasság úttól tisztának meg őket. Emellett ha en nem akarok több gyereket, akkor nekem kell tenni érte, főleg a mai világban, amikor a párkapcsolatok tömege megy tönkre. Megfosztani valakit attól, hogy X év múlva mással gyereket vállaljon nagyon nem kellene. Nem tudom a kérdező mennyi idős, de neki sem kellene.


hmm mindig a nőnek kell védekezni mindig rá kell hárítani a dolgot ?

tudod te h mennyivel egyszerűbb lenne a pasikan szedni a gyógyszert? de nem inkább a csaj testét tegyük már tönkre hormonokkal és persze ha gyereket akarnak és nem jön össze akkor lehet mutogatni : ő miatta nem lehet !


és ezzel az erővel egyik se menjen el mert hát kitudja mikor kattan be az egyik és keres mást magának

és egy nő nem érezheti h ezzel a nőiességétől fosztják meg ??


attól mert nem tud nemzeni még fel fog állni neki a kellő időben :-) ha nem akkor egészen hülye az a pasi

2013. febr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kedves utolso! Mindig a nonek nehezebb, ha becsuszik egy nem kivant terhesseg. Neki kell megszulni vagy az abortusz mellettt donteni. En no vagyok es van egy lanyom. Arra fogom nevelni, hogy o gondoskodjon a fogamzasgatlasrol, ne a partnere, mert egy ferfi konnyen mond igent vagy nemet, a kovetkezmenyek a not terhelik inkabb.
2013. febr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"hmm mindig a nőnek kell védekezni mindig rá kell hárítani a dolgot ? " Nem. Mindkettonek kellene, csak a no jarja meg, ha nem teszi. A ferfit nagyon nem fogja megrazni egy esetleges abortusz.


"tudod te h mennyivel egyszerűbb lenne a pasikan szedni a gyógyszert? " Igen, de sok be se szedne, mert lusta.


"és ezzel az erővel egyik se menjen el mert hát kitudja mikor kattan be az egyik és keres mást magának " Ne bizony, de nem csak az esetleges leendo uj partner miatt, hanem sose tudni mikor kovetkezik be olyan esemeny, ami miatt megiscsak szeretne valamelyik gyereket. Ovszer, tabletta, spiral - nem kell semmi vegleges.


"és egy nő nem érezheti h ezzel a nőiességétől fosztják meg ??" Erezheti. Megis tobb no vegeztet ilyen beavatkozast, mint ferfi.


"attól mert nem tud nemzeni még fel fog állni neki a kellő időben :-) ha nem akkor egészen hülye az a pasi" Ezzel tisztaban vannak ok is, ettol fuggetlenul megis osszekapcsoljak a nemzokepesseget es a nemi eletre valo kepesseget.

2013. febr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

pff


túlkép minek is kell nekünk nőknek az a lusta trehány pasinépség ????

csak a gond van velük

:-DDDD

2013. febr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Laparoszkópiával végzik nem nagy műtét és elégetik a petevezeték két végét!!!
2013. febr. 5. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!