Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes kismamák, hogy...

34 hetes kismamák, hogy vagytok? Várjátok már a babátok? Minden infó érdekel föleg aki elsö babás!

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én már nagyon várom a kicsikémet, ami furcsa, hogy napról-napra fáradok. Ja meg minden ismerős azzal jön, hogy nincs már sok hátra.A baba meg olyanokat mocorog, hogy néha levegő után kapokodok, aludni sem tudok már rendesen. De egyébként csodálatos ez az egész dolog. ( és mindenen elérzékenyülök még a Szomszédokon is sírok:-))))))
2009. szept. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

szia köszi a választ,Én is nagyon fáradékony és aluszékony vagyok,a babóka is inkább kinyomja magát mint rúg vagy bokszol:)(ami néha 1-1 könnycseppbe kerül:))

az érzelmek is nagyon kellenek pedig szegény párom mindent megtesz nekem hogy elégedett legyek.Te elsö babás vagy???Én lehet önző vagyok de magamnak akarom még a kis hercegem :D

2009. szept. 4. 11:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én igaz hétfőn töltöm a 34.hetet, de úgy gondoltam annyira nem vagyok lemaradva!Már nagyon nagyon várom a babómat,teljes fészek rakási lázban égek, főleg miután a dokim és a védőnőm is azt mondta nem húzzuk ki a végéig. De ezt csak az én kis Larám tudná megmondani oda bent, aki néha úgy befeszít a bordáim közé, hogy szinte "ugrok" egyet az ágyban. :) Ő sem igazán boxol már,inkább húzogatja a térdét és a sarkait anyuci hasában, meg a kezecskéivel "kapar kifele"! :) Fáj, de imádom!! Már nem sok van hátra és minden percét kiakarom élvezni,mert szerintem nagyon fog hiányozni,hogy nincs ki irányítson bentről!! :))

További jó pocakos napokat Nektek és majd könnyű szülést!!

2009. szept. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen nekem is az első és valóban nem rugdos, hanem kinyomja magát. Na a fészekrakás nálunk is beindult, mindennap eszünkbe jut valami, amit még meg kell venni. Amit még megfigyeltem, hogy egyre inkább magunkra koncentrálok régebben barátnők ezerrel, most meg nagyon nehezen mozdulok, más lett a fontos. És úgy örülök, hogy már nem dolgozom ez az első ilyen hetem és mindig eszembe jut, hogy már nem bírnám csinálni. Nektek is könnyű szülést
2009. szept. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat csajok,könnyü szülést nektek is!Nállunk már megvan minden én nem halasztottam az utolsó heteimre(és milyen jól tettem?!)mert most olyan aluszékony vagyok hogy a nap 24 órájából 10 végig alszom néha.Ti tudjátok már mitek lessz?hogy hívják majd?
2009. szept. 4. 14:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!