Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes kismama vagyok. Az...

23 hetes kismama vagyok. Az utóbbi 2 napban nem mozog sokat a babám. Azt hittem, hogy este, amikor lefekszem, felélénkül, de még akkor sem nagyon.2 napja voltam orvosnál, akkor minden rendben volt. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2008. jún. 4. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!


hétfőn voltam én is dokinál, és mondtam neki, hogy az elmúlt pár napban nem olyan aktív a kis drágám. Minden oké volt az ultrahangon. Azt mondta, hogy ne csodálkozzak rajta, mert ez a hülye időjárás rájuk is hatással van. Úgyhogy ne aggódj!


üdv: 28 hetes kismama

2008. jún. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerinte ettöl a nagy melegtöl van,ugyhogy ne ilyedj meg nekem is nagyon keveset mozog a pici pihenjél sokat én is azt teszem majd akkor hátha megmozdul és megnyugodsz,én sokszor azért nem érzem mert befele van fordulva lehet hogy neked is.boldog baba várást
2008. jún. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Az Én babócám is mostanában lustálkodik. Pedig, már minden nap többször is 1/2 - 1 órán át is mozogtt. Nálunk a megoldást az hozta, hogy este mikor apa hazaér, akkor a fülét a pocimra teszi, és ettől mindig beindul a kislányom.

25 hetes kismama

2008. jún. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Úgy látszik, ez most általános jelenség a kisbabáknál! :-) Én 17 hetesen kezdtem el érezni, és vacsi után fekve mindig elkápráztatott a kis rugdalásaival! Aztán volt pár nap, amikor végig koncentráltam, mozduljon már meg, de semmi nem történt... Aztán most megint aktívabb. A védőnőmnél tegnap oltam, meghallgattuk a is szívét, és meg is nyugodtam. Ő is mondta, hogy az időjárásváltozást, a nagy kánikulát megérzik a babák, ill. hogy aktívabb napok után többet pihennek.

Utolsó válaszolónak: Ez nagyon édi!!

Mindenkinek boldog babavárást!

2008. jún. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Ugy látom most sokan igy vagyunk,nekem pár napja nem mozgot,meg is ijedtem,de mondták h a babócám sem birja a meleget,lustább.És tegnap óta nagyon beindult.Szép babavárást!!!!!25 hetes kismama
2008. jún. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!