Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen tünetekre számíthatok...

Milyen tünetekre számíthatok és meddig tarthatnak a műtéti beavatkozás után?

Figyelt kérdés
9 hetes terhes voltam sajnos a baba meghalt, így műtéti beavatkozáson (múlthét csütörtökön) kellett átesnem, sajnos azóta igen sok problémám van szurkál hasam, a hüvelyem, fáj a derekam és még mindig váladékolok.
2008. jún. 4. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Együttérzek veled, én is jártam így, 12 hetesen. Nekem még vagy egy hétig megvolt a hányinger, mellfeszülés, 10 napig véreztem és fájta a hasam is.És 6 hét múlva jött meg a mensim. Sajnálom ami történt. 16 hetes kismama
2008. jún. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia

Sajnálom, nekem is volt tavaly 11 hetesen ment el.

9 hetesen már növekedett a méhed, aminek most vissza kell formálódni az eredeti méretére, úgyhogy attól ne ilyedj meg. Ha nagyon erősen görcsölsz akkor menj vissza, mert lehet, hogy bent maradt valami. Vérzés, barnázás akár a következő mensi-ig is lehet. Kitartást, gyorsan szedd össze magad, biztasson az, hogy ő sajnos nem lett volna egészséges, de a következő bizti az lett.

Még annyit vigasztalásul, hogy nekem szept végén volt, és dec 16 volt meg utoljára, és most minden ok. 24 hetes vagyok. Vigyi magadra!

2008. jún. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szedtetek valamilyen vitamint a méh megerősítésére?
2008. jún. 4. 09:43
 4/4 anonim ***** válasza:
utolsó válaszadó vagyok. Az elevitet szedtem előtte is, és nem hagytam abba, de a gravidát is sokan dicsérik. De egy jó tanács: Ne koncentrálj a babár. Könnyű nekem ezt mondtani, tudom, de hidd el így van. Mi várni akartunk áprilisig, aztán szilveszter délutánján, kis pezsgő, kis ez az, percek kérdése volt, hogy megérkezzenek a vendégek, az uram letepert a karácsonyfa alatt a szőnyegen, és bumm már nagy a pocakom. SZóval lazulj el, ha úgy érzed gyászold meg a mostanit, de fogadd el ami megtörtént, és nemsokára sikerülni fog! Ja még annyit, hogy sokszor mondják a 6 hónapot, addigra pont kiürül a szervezetedből amit a mostani terhességnél termelt, szóval várd meg a 6 hetet aztán puff bele, még vannak benned terhességi hormonok. Bízz magatokban!
2008. jún. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!