Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Vörös Zéta Zalaegerszeg....

Dr. Vörös Zéta Zalaegerszeg. Ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Párommal úgy döntöttünk, hogy babát szeretnénk, így nőgyógyászt keresek Zalaegerszegen. Mi a véleményetek a Zétáról? Én hallottam nagyon sok jót róla, viszont negatívat is. Esetleg olyan információt is tudnátok mondani, hogy pl egy rákszűrést mennyiért csinál vagy mennyiért vállalja a szülést? Köszi a válaszokat!

#Zalaegerszeg #nőgyogyasz #dr Vörös Zéta
2013. febr. 1. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Kétszer szültem nála, csak pozitív tapasztalatom van róla. Rákszűrésre már nem emlékszem, hogy mennyi, amikor terhes lettem és elmentem hozzá, akkor a vizsgálattal együtt megcsinálta, 5.000,- forint volt a vizsgálat, rákszűréssel együtt pedig 6.000,- forint ha jól emlékszem. Havonta 5.000,- forintot kért, ez tavaly volt, áprilisban született a kisebbik fiam. 2009-ben született a nagyobbik, akkor 4.000,- forint volt havonta a terhesgondozás. Szülésre nem mond árat, annyit adsz, amennyit akarsz, én is nyaggattam az első gyereknél, de azt mondta, hogy ő nem mondhat semmit, nem is kérhet pénzt, csak a terhesgondozásért. Persze azért elfogadta. Ha visszakérdezhetek, akkor engem a negatív dolgok érdekelnének, mert igazából többen is írták már itt az oldalon, de konkrétumot még senki nem írt. Kíváncsi lennék rá, mert eddig mindenki csak dicsérte. Ha nem akarod kiírni, akkor megírhatod priviben is.
2013. febr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia hármat szültem nála, az elsőnél ezelőtt 9 éve tökéletesen elégedett voltam, bár igaz nagyon hamar korán érkezett a picur, a másodiknál már voltak gondok, szülésnél sem úgy állt hozzám ahogy azt kellet volna, szinte mindent a szülésznőnek köszönhetek, harmadik babámnál még kevesebbszer láttam a szülőszobán, a második harmadik babámnál is gyorsította a szülést sok oxitocinnal, most várom a negyediket Dr. Horváth Tihamért fogadtam meg, maximálisan meg vagyok elégedve vele! le a kalappal előtte kiváló orvos körültekintő, rendkívül kedves. A Zéta max 3-4 perc egy terhesgondozás maszekban 5000Ft-ért, a Tihamérnél 20-25 perceket vagyok bent 7000Ft ért, a Zéta nem tud ultrahangozni nincs meg róla a papírja ami nagy hátrány.
2013. febr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 évi82 válasza:
3 hete szültem nála .ajánlani tudom ,végig mellettem volt a szülés alatt ,közbe feküdtem bent az osztályon is mindig megnézett figyelmes volt.minden kérdésemre kielégítő választ adott .ajánlani tudom csak .
2013. máj. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Csak ajánlani tudom. Annak ellenére, hogy mi elvesztettük a babánkat, ő volt az egyetlen, aki végig mellettünk volt. Mikor bekerültem szó nélkül elvégezte ő az ultrahangot, szóval ez hülyeség, hogy nem ultrahangoz. Szinte jobban örült az ott látott pozitív eredménynek, mint mi. Nagyon alapos volt.(Mi még fel sem fogtuk, hogy minden rendben).

Mikor napokkal később a kezelések ellenére sajnos már nem volt szívhang, és teljesen összezuhantam, leült mellém az ágyra, és Ő vígasztalt a műtét előtt. Nekem ez akkor mindennél többet jelentett. Főleg azután, hogy az akkori ultrahangos orvos közömbösen közölte, hogy menjek fel, majd művileg befejezik ezt a történetet... Hát köszi.

Összefoglalva, csak őt választanám bármikor.

Ja, és még valami. Ha szabadságon is van, akkor is eléred! Nálam ötösre vizsgázott!

2013. júl. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én idén kerültem fel sürgősségi császárra Zalaegerszegre Keszthelyről (keszthelyen nem vettek észre egy fertőzést hiába mondtam h panaszos vagyok és volt fogadott orvosom is...még is a babáim életébe került a hanyagságuk...még azt se vették észre hogy beindult a szülés de ez más téma) szóval Sos be mentővel kerültem át Zegre dr Vörös Zétához...en is csak jót tudok róla mondani...nagyon kedves és emberséges...a műtétet is tökéletesen végezte...a megfigyelőben a két nővér előtt is le a kalappal (és nekem nem volt fogadott orvosom a Vörös dr nem is adtunk neki pénzt.../pedig megérdemelte volna/ ...de így is le a kalappal előtte
2018. márc. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!