Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, ha 8 hetesen már...

Normális, ha 8 hetesen már nem vagyok olyan rosszul?

Figyelt kérdés
Az elején nem viseltem túl jól,de mára szinte majdnem minden rossz elmúlt.Baj lehet ez?
2008. jún. 3. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem , egyáltalán nem kell félni attól, hogy baj van.

Nekem is kb 10 hetesen egyik napról a másikra mult el a mellfájdalmam és a mindjárt megjön érzés, és semmi baj nem volt.

Örülj neki:-)

2008. jún. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszodat,minden jót kívánok!
2008. jún. 3. 18:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Tényleg ne aggódj, inkább örülj neki és szurkolj azért, hogy ez így is maradjon.

Én 15 hetes vagyok most és azok közé tartozom, akiket teljesen elkerült a reggeli rosszullét, az első trimeszterben a hangulatingadozáson és a hatalmas fáradtságon kívül nem volt más tünetem. Ez olyan szempontból nem volt jó, hogy néha el sem hittem, hogy valóban babám van és kétségbeettem. Annak ellenére, hogy édesanyám négy egészséges gyermeket hozott a világra ugyanilyen tünetmentességgel.

Viszont a második trimeszter eddig kitesz magáért: szinte minden egyes nagybevásárlásnál rosszul vagyok, az ájulás határáig jutok, és a hányinger is majd minden este beköszön. Igaz, hogy nem a hormonok miatt, hanem a pocsék gyomorműködésem miatt... :-(

Szóval Örülj az állapotodnak!

2008. jún. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a 6-től 10. hétig voltamolt rosszul de van aki sosem érzett rosszullétet. Boldog babavárást:-))
2008. jún. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, én pl. az elejétől fogva jól éreztem magam, nem volt se szédülés, s hányinger.
2008. jún. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!