Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes kismami vagyok. Már...

6 hetes kismami vagyok. Már mostanra sokat nőttek és keményedtek a melleim. Gyakran fájdogál a derekem és sokszor olyan érzésem van, mintha meg akarna jönni. Nagyon fáradékony is vagyok. Három napja pedig ici-pici barnás váladékozás is van. Aggodjak?

Figyelt kérdés
2008. jún. 3. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pihenj nagyon sokat! Szerintem egyelőre ne aggódj, de jobb, ha mihamarabb orvoshoz mész.
2008. jún. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy ilyen hamar válaszoltál!

Férjem is ezt javasolta, ezért mától szabadságon vagyok. DE! Ez a pihi egyenlő a fekvéssel? Vagy mennyire kell ezt szigorúan venni?

2008. jún. 3. 15:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha barnázol , vagy vérzel, mindenképp menj orvoshoz, hogy kizárja a bajt. Lehet, csak a mensi idő miatt van, de jobb félni, mint megilyedni, nemde?

A többi tünet normális, meg is maradnak még egy jó darabig:-)

A pihenés ilyen esetben (vérzés, barnázás, görcs) igen, a fekvést jelenti. Amennyit csak lehet vízszintesben lenni, hogy a méh ne terhelődjön. Oldaltfekvés a legjobb.

Vigyázz magatokra.

2008. jún. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ha már három napja tart, akkor nagy hiba, hogy nem mentél eddig orvoshoz... Lehet, hogy semmi baj nincs, de lehet, hogy van... Ilyen esetben, ha terhes vagy azonnal menj orvoshoz, mert még mindig jobb, ha azt mondja, hogy semmi baj, minthogy valami baj legyen és már késő... Nekem is volt hat hetesen barnázásom, majd vérezni kezdtem... engem bennt tartottak a kórházban, majd a vizsgálatok után kiderült, hogy méhen kivül van a kicsi... De még az egész előtt azt mondta a doki, hogy az is lehet, hogy csak a méhlepényből válnak le darabkák... Nem megijeszteni akartalak, csak felhívni a figyelmed, hogy nagy baj is lehet, szóval irány a doki!
2008. jún. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi az őszinteséget!

Az a helyzet, hogy múlt hét csütörtökön voltam UH-on és minden rendben volt. Szépen látszott a petezsák és a mérete is jó volt. Most fölhívtam a Dokit és azt mondta szedjek Utrogestant 2x2-t. És sok pihenés. Ha egy hét múlva sem múlik el, akkor ismét UH. Akkor valószínű baj van.

2008. jún. 3. 16:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! második válaszoló vagyok! Ha már beszéltél a dokiddal akkor jó.... szedjed a gyógyszert és majd kiderül! Mindenesetre pihenj tényleg sokat, fekvés egész nap... Ez az az idő, amikor még nagyon könnyen baj lehet... Ha már rendesen behejezkedett a kicsi akkor már ne lesz baj! Szóval ne aggódj és bocsi, tényleg nem akartalak megijeszteni, de mikor nekem kezdődött itt mindenki csak azt írta, hogy nyugi normális, aztán a kórházban kötöttem ki... na mindegy én akkor is jobban örültem volna, ha kapok ilyen infokat is, mert igenis nem normális barnázni vagy vérezni, különben nem adnának rá gyógyszert.. Szóval szedegesd a gyógyszert és pihenj sokat! Sok szerencsét és boldog babavárást kívánok!
2008. jún. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Remélem Én is , hogy minden rendben lesz!
2008. jún. 3. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!