Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hét környékén járó kismamik...

23 hét környékén járó kismamik! Ti is keményedtek?

Figyelt kérdés
Nekem főleg akkor kemény a pocim, amikor mászkálok, de ha fekszek vagy ülök akkor is bekeményedik. Mindig vegyek be ilyenkor magne b6-ot vagy mit csináljak? Ugye nem lesz baj?
2011. júl. 4. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a dokid! Nekem Magnerot tablettát ajánlott görcsökre, egész jól bevált.
2011. júl. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer keményedett eddig, mert nagyon siettem, majd éhen haltam, haza kellett mennem gyorsan.

Amúgy nálam nagyon kell a magneB6, érzem, hogy mikor hiányzik.

2011. júl. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én még csak a 21. hétben vagyok, de nagyon keményedek. És fáj is nagyon lent a pocim, olyan mintha le akarna szakadni. A héten el akarok menni a dokihoz.
2011. júl. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

21 hetes vagyok, keményedek rendesen :)


Az orvos szerint egészen addig, amíg valami roppant zavaró, vagy éles fájdalom, stb, nincs baj. Ez egy más állapot, minden megváltozik a testünkben, és ezt érezzük :)

2011. júl. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!