Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 és fél hetes terhes vagyok,...

5 és fél hetes terhes vagyok, és hüvelygombám jelentkezett. Használhatok Canesten kúpot?

Figyelt kérdés
2013. jan. 28. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Orvos tudta nélkül ne.
2013. jan. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
NEM!! Nagyon korai a terhesség még ez ilyenkor veszélyes. Csak azt amit az orvos mond!!!
2013. jan. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amugy olvas el a betegtájékoztatót


[link]

2013. jan. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jövő hétfőre van időpontom a dokihoz,akkor addig csak várjak? Lehet baja ettől a magzatnak?
2013. jan. 28. 21:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Én használtam az orvosom tudtával. Az első három hónapban viszont a kúpot tilos! A krémet lehet külsőleg használni, és ha várnod kell a jövő hétig az orvosra, addig is egyél sok joghurtot, és még a hüvelyre is lehet kenni belőle, vegyél intim mosakodó gélt, én pl. a Lactacid Feminát használom.

A gyógyszertárban vannak gyógynövényes kúpok is, ami a hüvely sav-bázis egyensúlyát helyreállítja, bár elég drágák, 3000 körül.

pár napot én is vaciláltam, mert én is csak egy hét múlva tudtam volna menni az orvoshoz, azután csak felhívtam telefonon, ő mondta ezeket, így mire hozzákerültem, már lényegesen javult a helyzet.

2013. jan. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem várni kell, hanem felhívni az orvost!!

Én biztos hívnám, mert ilyenkor még veszélyes a hüvelygomba, pláne ha csak ugy magadtól kezelgeted.

2013. jan. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!