Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még csak 5 hetes terhes...

Még csak 5 hetes terhes vagyok. Mitől szédülök ennyire? és mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
2008. jún. 3. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:
alacsony vérnyomás. menj dokihoz mert az alacsony vérnyomás sem jó. ha tudsz mozogj sokat. napi séta, most még bicigli is.
2008. jún. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
És nagyon sok folyadékot igyál,próbálj meg minnél kevesebb cukros löttyöt-kólát gyümilé ilyesmit inni.Legjobb a sima bubimentes víz.nekem ebben az időszakban állandóan száradt a szám.Dehidratált volt a szervezetem,nem tudom neked van e ilyen de ha van akkor kalkuláld még bele azt is milyen meleg van és mennyi folyadékot veszítessz.Mindenképp erőltesd le ha nem akar menni akkor is,mert a baba is elvonja és ettől is lehetsz rosszul.Méregesd a vérnyomásodat ha tudod,ha nem patikában biztos segítenek.Ha rosszul vagy az utcán mindenképp ülj le kicsit,el ne ájulj!Az eleje amúgy is nehezebb időszak,pláne ilyen melegben.remélem hamar átvészeled.Ha mégy dokihoz említsd meg neki mindenképpen!!
2008. jún. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!