Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet jósló vagy baj van?

Mi lehet jósló vagy baj van?

Figyelt kérdés
34 hetes vagyok papíron de tudom h 2 héttel hamarabb fogant a baba mint ahogy az orvos beírta de ezeket bizonyította az összes uh-s felvétel is de mégse lett átírva a szülés dátuma. De a lényeg. Elkezdett fájni nagyon menzi szerűen a hasam és a derekam is. Néha annyira begörcsölök h felállni is nehéz. Múlt éjszaka is végig szenvedtem. Rendszer még nincs benne arra figyelek, de ugye ez nem annak a jele h hamarosan szülök. Vagy mégis? Szerintetek baj lenne belőle? Mik az esélyek ilyenkor? Ugye nem lenne semmi maradandó károsodása már ebbe az időbe ha megszületne. Bocsi az értetlenkedésért de magam sem tudom mi a normális. Biztos van itt olyan anyuka aki ezt ugyanígy végig izgulta. Csütörtökön kell legközelebb orvoshoz mennem.A kicsit is érzem szépen mozgolódni. Páromnak ráadásul ma el kellett utaznia csak holnap este jön haza nem tudom h elinduljak-e inkább a dokihoz vagy várjak még. Köszi előre is mindenkinek a tanácsát.

2013. jan. 28. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem indulj! Minden jót, majd írj:)
2013. jan. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is indulnod kéne, fő a biztonság. És ne aggódj, ha most születne a baba, nem lenne semmi gond:)

34 hetesen már túl vannak a 2 kilón is, írtad hogy 2 héttel nagyobb is. Nem lesz gond, de inkább nézesd meg magad:)


Írd meg mi volt, drukkolok:)

2013. jan. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen jó lenne,ha megnézne a doki biztos ami biztos alapon!

Most már ha meg is születne nem lenne semmi baj,csak kicsit lehet a korára vinnék.


Majd írd meg hogy minden oké volt e!

2013. jan. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na mizu?
2013. jan. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Minden oké?

Voltál bent?

2013. jan. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Bocsi h csak most válaszolok vissza! Igen bent voltam bent is tartottak magnéziumot infúziót kaptam folyamatosan...de 11-én fél 3kor császármetszéssel de világra jött a kislányom. Minden rendben van vele egészséges kis tüneményes kislányka 38.héten született 2700g-al és 50cm-el nem hatalmas baba de annál nagyobbra nő majd :) Köszi a tanácsokat nagyon aranyosak voltatok ha nem gond akkor mutatok egy képet ami a kórházban készült róla :)


[link]

2013. febr. 22. 09:38
 7/8 anonim ***** válasza:

gratulálok! Nagyon szép!

Sok egészséget, és sok boldogságot nektek :)

2013. júl. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2013. aug. 25. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!